2 серпня – вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників різних часів та поколін

Дата: 02.08.2021 16:33

Десантники завжди славилися своїм героїзмом, бойовим духом, міцними традиціями та спадковістю поколінь.

Часи змінюються, формуються нові війська, надається нова символіка, бойові військові частини отримують нові почесні та умовні найменування.

Починаючи з минулого року, в Україні щорічно 21 листопада відзначається День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Це безпосередньо пов’язане із самим призначенням військ, наявністю важкого озброєння та бойової техніки, багаторічними традиціями армій країн світу.

Однак, не слід забувати нашу історію, героїчні приклади десантників старшого покоління та наших загиблих бойових товаришів. Хтось віддав своє життя в локальних конфліктах ХХ століття, хтось в миротворчих місіях, чимало десантників пішли у небо у боротьбі з російсько-окупаційними військами на українському Донбасі…

Тож, 2 серпня це – вшанування пам’яті загиблих воїнів-десантників різних часів та поколінь. Це шана та військові почесті всім, хто чесно і сумлінно виконував військовий обов’язок в лавах Повітряно-десантних, Аеромобільних та Високомобільних десантних військах, людям мужнього характеру. Ми шануємо та пам’ятаємо воїнів-десантників.