Привітання з Днем працівників культури

Дата: 09.11.2020 15:40

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!  Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу. Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.  Ваша праця завжди на виду: ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все саме найкраще і цінне. Дякуємо вам за вашу працю!

Міський голова Наталя Мусієнко привітала працівників культури та вручила  комунальній  установі «Вільнянський районний  будинок  культури та дозвілля» і комунальним  закладам «Вільнянська музична школа»,  «Вільнянська дитяча  художня школа» Вільнянської районної ради  сертифікати для придбання  стільців  та мольбертів.

За  багаторічну  плідну працю, особистий внесок в збереження та розвиток  культури міста Вільнянська та з нагоди  професійного свята, грамотами  Вільнянської міської ради  нагороджені:  Кагадєй  Ніна Павлівна -виконуюча обов’язки  директора   КУ  «Вільнянський районний будинок   культури та  дозвілля» Вільнянської  районної ради;  Хісамієва Ольга Вікторівна - директор КЗ «Вільнянська   дитяча музична школа» Вільнянської  районної ради;  Охріменко Тетяна Анатоліївна   - керівник вокального ансамблю «Каприз»   КУ «Вільнянський районний будинок  культури та  дозвілля» Вільнянської  районної ради; Тищенко Маріанна Геннадіївна  - завідувачка відділу обслуговування ЦРБКУ «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради; Буторіна Наталія Юріївна - викладач КЗ «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради; Бузова Оксана Олександрівна - викладач КЗ «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради; Руденко Павло Петрович - слюсар–ремонтник КУ «Фінансово – господарська група з обслуговування закладів культури»Вільнянської районної ради.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.