«Панночка-Вільняночка» - краса у всьому

Дата: 18.09.2021 00:38

Традиційно кожного року у місті Вільнянську до Дня народження міста проходить конкурс «Панночка-Вільняночка». Цього року 17 вересня красуні- першокласниці зібралися у Вільнянському центрі культури та дозвілля Вільнянської міської ради, щоб показати свої таланти та вибороти титул «Панночки-Вільняночки». Ведучими свята були вчитель Вадим Супруненко та чарівна школярка Соня Чернобук. До складу журі увійшли представники  виконавчого комітету Вільнянської міської ради: Дмитро Гапанюк, Олександр Ревенко, Евгеній Руденко та депутат Вільнянської міської ради Юрій Яблуновський. Саме наші мужні чоловіки й оцінювали красу, розум та таланти наших конкурсанток.

Найсміливіші, найталановитіші 5 дівчат міста: Аріна Тварковська, Лана Жукова, Марія Ансімова, Анна Корніленко, Каріна Кулага показали себе у всій красі у 5 конкурсах. Протягом двох тижнів дівчинки вчилися співати, танцювати, ходити і навіть говорити, щоб на День міста здивувати вільнянців своїми номерами. Серед найбільш видовищних конкурсів можна виділити «Карантин», де учасниці показали тренди самоізоляції популярних соцмереж Тік току та Інстаграму та дефіле «Ми всі твої діти Україно», приурочений до 30-річниці Незалежності України, де дівчата виходили в національному вбранні з віночками.

Прикрасили свято своїми піснями Поліна Шпак, Анастасія Тремасова, Анна Кононенко, тріо «Каприз», колектив «FLY», Маргарита Отюсько, Марина Шпак, Анна Шершова, Ліза Бондарь, Валерія Боровік, Аріна Надозірна, Аліса Салякіна.

Не одна учасниця не залишилася без спеціального титулу, квітів та пам'ятного подарунка, але головний титул Панночка-Вільняночка цього року отримала неперевершена Аріна Тварковська, яка отримала корону маленької міс міста. Подарунками й словами захоплення від виступів привітала дівчат міський голова Наталя Мусієнко.

Вітаємо талановитих красунечок та їх батьків. Вільнянський край славиться й талантами, й красою!

Вікторія Верещага

(Відділ організаційної та кадрової роботи

виконавчого комітету Вільнянської міської ради)