Урочиста зустріч "Наші воїни - хоробрі серця".

Дата: 12.10.2021 15:00

Напередодні державного свята - Дня захисників та захисниць, 12 жовтня 2021 року у комунальній установі "Вільнянський районний краєзнавчий музей" Вільнянської міської ради відбулась урочиста зустріч під назвою "Наші воїни - хоробрі серця". На заході були присутні учні гімназії “Світоч”, представники Вільнянської міської ради, громадськості, а також учасники АТО: Олександр Морозов, Сергій Козубенко, Роман Дирявко, Олексій Доценко, Ігор Веліводський. Кожен з учасників АТО розповів про військову службу та власний досвід перебування на службі.

Жодне свято не обходиться без подарунків, захисники до свята отримали квіти, а Вільнянський майстер Олександр Названов  подарував для музейної експозиції металевого орла - символ волі і мужності українських воїнів.

З прийдешнім святом, наші любі Захисники і Захисниці! Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекає затишок і мир. Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу! І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Головний спеціаліст внутрішньої та інформаційної політики

відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету

Вільнянської міської ради Вікторія Верещага