Команда «Патріот» - призер Першого обласного зльоту юних етноголів-краєзнавців

Дата: 19.10.2021 10:12

З метою визначення рівня компетентностей учнівської молоді з етнологічного краєзнавства та популяризації краєзнавчого руху з 07 до 09 жовтня комунальним закладом «Запорізький  обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради був проведений Перший обласний зліт юних етноголів-краєзнавців «Я звідси починаюсь як народ, земля моя свята – жива ікона».

Зліт проходив в польових умовах на території Мелітопольського району між селами Костянтинівка та Мордвинівка.

Програма зльоту включала в себе творчі конкурси та майстер-класи.

Нашу громаду на зльоті представила команда «Патріот» Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вільнянської міської ради (директор Малиш В.А., керівник Супруненко В.О.)

Команда здобула ІІІ місце в конкурсі «Представлення команди» та            ІІ місце на етнолого-краєзнавчому маршруті, що дозволило в загальнокомандному заліку посісти ІІІ місце.

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів!!!