Казкове Різдво для дітей з інвалідністю

Дата: 06.01.2022 12:21

Найулюбленішим святом для дітей та дорослих є Новий рік та Різдво Христове. В цей час хочеться, щоб казкова атмосфера була в кожній оселі. В межах роботи КУ  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»  Вільнянської міської ради напередодні Різдва проведено свято для дітей з інвалідністю. На обліку  у терцентрі перебуває 31 дитина.

Спеціалісти установи влаштували справжнє свято для дітей, з конкурсами, іграми та подарунками. Солодощі діти отримали від депутата Вільнянської міської ради Тетяни Дончик. Тетяна Георгіївна привітала усіх присутніх з наступаючим Різдвом Христовим та побажала щастя у кожну родину.

Посмішки дітей та щасливі очі найбільша подяка для працівників територіального центру соціального обслуговування.