Всесвітній День безпечного Інтернету у ЦДЮРД

Дата: 09.02.2022 09:29

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Педагоги ЦДЮРД Вільнянської міської ради долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до "Дня безпечного Інтернету" .

Разом з більш як 41 000 освітян взяли участь у встановленні рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education; геолокація ЦДЮРД м. Вільнянська була додана до інтерактивної карти учасників флешмобу. Як результат:

- отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в інтернеті;

- дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки;

- отримали оновлений "Посібник із безпеки дітей в Інтернеті" від Google в подарунок.

Також, з нагоди Дня безпечного Інтернету, групи основного, початкового рівнів БЕМСу ( разом з батьками) приєдналися до онлайн-тестування та отримали нові, безцінні знання.

Комунальний заклад "Центр дитячо-юнацького розвитку та дозвілля

імені В. Гнаровської