Співпраця з ГО “Десяте квітня”

Дата: 16.05.2023 10:15

15 травня до Вільнянської міської територіальної громади завітали представники громадської організації  “Десяте квітня”.  Організація допомагає  внутрішньо переміщеним особам в:

пошуку та організації безпечного маршруту на території України або закордон;

пошуку житла в місці прибуття;

забезпеченні базових потреб;

забезпеченні доступу до прав та послуг;

оформленні документів та соціальних виплат;

отриманні інформації/консультацій з різних соціальних/юридичних/ психологічних питань.

0800 33 28 58 Гаряча лінія ГО «Десяте квітня» з юридичної, соціальної та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам.  По Запоріжжю 0504888903 - Ірина. Звернутися можуть особи, які планують або були вимушені покинути домівку через війну або бойові дії, тимчасову окупацію, порушення прав людини, повсюдні прояви насильства.

Громадською організацією 5 родинам з пільгових категорій внутрішньо переміщених осіб була надана соціальна допомога та  згідно потреб кожної родини буде надана матеріальна допомога.

Також у червні разом з ГО “Десяте квітня” започатковується проведення мовного простору (мовний клуб “Ріка”) на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради вивчення української мови з вчителем української мови та літератури  Надією Лебединською. На заняттях планується вивчення розмовної української мови,  нашої історії, майстер класи та тренінги.

Співпрацюємо, допомагаємо, крокуємо разом до Перемоги! Вивчай українську, розмовляй українською – наближай Перемогу. Наша сила в єдності!