Публічна інформація

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Порядок подання та контактна інформація для оформлення інформаційного запиту

Запит на інформацію до Вільнянської міської ради (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом (4-16-25), телефоном (4-10-94), електронною поштою (vogoso@ukr.net) на вибір запитувача:

Електронна пошта: vogoso@ukr.net

Усно: телефон (06143) 4-10-94 ;

Письмово: 70002, Запорізька обл., м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 4,  каб.№8  (на конверті вказувати “Публічна інформація”);

Організація процесу отримання запитів щодо надання публічної інформації

* Запити щодо надання публічної інформації приймаються виконавчим комітетом у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, у п¢ятницю – з 8.00 до 15.45). Запити щодо надання публічної інформації у телефонному режимі, у письмовій чи усній формі, що подаються особисто в адміністративному будинку виконавчого комітету, не приймаються протягом обідньої перерви (з 12.00 до 12.45).

* Запити щодо надання публічної інформації можуть подаватися до виконавчого комітету в усній, письмовій формі, по телефону, факсом, електронною поштою за вибором запитувача. Запити можуть бути індивідуальними чи колективними.

*  У разі подання запиту до виконавчого комітету інформація надається згідно з положеннями цього Порядку.

Письмові запити щодо надання публічної інформації та запити, що надсилаються електронною поштою або факсом, складаються в довільній формі, але обов¢язково мають містити:

- П.І.Б. (найменування для юридичної особи) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

- загальний опис інформації або  вид,  назву,  реквізити  чи зміст  документа,  щодо  якого зроблено запит,  якщо запитувачу це відомо;

- підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

ПОЛОЖЕННЯ про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у розпорядженні виконавчого комітету Вільнянської міської ради

ПОРЯДОК відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є виконавчий комітет Вільнянської міської ради

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Порядок роботи із запитувачами інформації відповідно до вимог Закону України Про доступ до публічної інформації