Регуляторна політика

Рішення № 5 від 30.06.2022 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Вільнянської міської територіальної громади

16:07:18 05.07.2022

Рішення № 3 від 30.06.2022 Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Вільнянської міської територіальної громади

16:04:36 05.07.2022

08:38:22 28.12.2021

Про базове відстеження результативності регуляторного акта - рішення Вільнянської міської ради "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік"

08:37:38 28.12.2021

08:36:03 28.12.2021