Вільнянська міська територіальна громада

ЦНАП

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вільнянської міської ради

Адреса: Запорізька область, Запорізький район, місто Вільнянськ, вулиця Зачиняєва, будинок 18. Біля ЦНАПу є парковочні міста, визначені для інвалідів, зупинка, під'їзні шляхи. Зупинка до найближчого маршрутного таксі - 350 м.

Начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вільнянської міської ради Тищенко Марина Олександрівна, 4-09-28 м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, 18.

Бик Оксана Сергіївна - адміністратор 4-09-28 м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, 18.

Миланко Світлана Дмитрівна - адміністратор 4-09-28 м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, 18.

Наливайко Наталя Володимирівна - адміністратор 4-09-28  м. Вільнянськ, вул. Зачиняєва, 18.

Графік роботи відділу

Перелік адміністративних послуг

Заява про отримання адмінпослуг

Зразки заяв на послуги

Реквізити

Контакти: тел. (06143) 4 – 09 – 28, ел.пошта vogoso@ukr.net

Положення про ЦНАП

Рішення про створення ЦНАП

У відділі  «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вільнянської міської ради ведеться прийом та консультування громадян спеціалістом Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького ОЦЗ.

Графік прийому спеціаліста:

Вівторок, четвер з 08.00 до 12.00.

Картки архитектура

Картки декларування місця проживання