Коронавірусна інфекція (COVID-19)

Президент провів щоденну нараду щодо боротьби з поширенням коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський заслухав щоденний звіт уряду та всіх відомств, залучених до боротьби з поширенням COVID-19. Глава держави наполіг, щоб Міністерство охорони здоров’я продовжувало системно інформувати населення щодо ризиків зараження коронавірусом, а також способів захисту від нього.

09:03:12 08.04.2020

Роз'яснення Уряду щодо обмежень на період карантину для людей, старших 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, які старше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

10:55:07 07.04.2020

Людям старше 60 років рекомендовано бути вдома, щоб не інфікуватися коронавірусом

Увесь комплекс обмежувальних заходів під час карантину спрямований на запобігання масового поширення коронавірусної хвороби в Україні та збереження здоров’я людей, зокрема старшого віку, які знаходяться у групі ризику. На цьому наголосив на брифінгу 6 квітня заступник Міністра охорони здоров’я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

09:45:20 07.04.2020

Володимир Зеленський і Майк Помпео обговорили питання боротьби з коронавірусом та подолання наслідків пандемії

Президент України Володимир Зеленський і Державний секретар США Майк Помпео у телефонній розмові обговорили питання протидії коронавірусу. Володимир Зеленський висловив підтримку Сполученим Штатам у боротьбі з пандемією та співчуття американцям, які втратили близьких. Глава Української держави побажав якнайшвидшого одужання хворим.

09:44:50 07.04.2020