17 квітня – День пожежної охорони

Дата: 19.04.2019 08:14

Щороку 17 квітня в Україні вшановують пожежних. День пожежної охорони був затверджений указом Президента № 555 в 2013 році. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

Сьогодні, 17 квітня до пожежно-рятувальної частини м. Вільнянськ завітали голова районної адміністрації Іванов Дмитро Юрійович, голова районної ради Салякін Андрій Олександрович, Вільнянський міський голова Мусієнко Наталя Олександрівна, голова Михайлівської ОТГ Король Алла Миколаївна, директор  ТОВ «Агропроінвест 08» Коцюба Костянтин Володмирирович, начальник КП «Місцевої пожежної команди» Михайлівської ОТГ Красносільський Іван Анатолійович, голова Вільнянського осередку спілки ветеранів, ветеран пожежної охорони Банделюк Іван Дмитрович, а також ветерани і пенсіонери пожежної охорони, які працювали у нашому підрозділі.

Гості свята зичили рятувальникам міцного здоров’я, достатку, сімейного щастя та нових професійних звершень.

За сумлінне виконання службових обов'язків, досягнення високих результатів у професійній діяльності, ріщучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій та з нагоди професійного свята- Дня пожежної охорони грамотами та подяками Головного управління ДСНС України у Запорізькій області, Вільнянської районної державної адміністрації, Вільнянської районної ради, Вільнянської міської ради та Михайлівської об’єднаної територіальної громади нагороджені рятувальники 18-ДПРЧ, а саме: начальника караулу Деревянка Євгена, командирів відділення Чудновця Олексія, Рєзніка Олександра, Смірнова Дмитра, пожежних-рятувальників Подкоритова Олександра та Семешка Івана.

101 — номер, знайомий нам з дитинства. Кожен знає, якщо набрати його у випадку пожежі, допомога не змусить себе чекати. Ці сміливі і безстрашні, мужні і відважні фахівці знають, як здолати стихію і зберегти життя людей.

Пожежний - професія, що не знає вихідних та свят. Це самовіддана  праця 24 години на добу, сім днів на тиждень. І для більшості пожежних це вже не просто професія, а сенс життя.

Вогнеборці Служби  порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків.

Це дійсно герої не лише ДСНС, але й України, які, незважаючи на складний час в державі, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, кожен із них – щирий патріот своєї Батьківщини, який ніколи не зрадить присязі на вірність українському народові.

Дякуємо за вашу відданість свідомо обраному обов’язку, врятовані людські життя.  Нехай в цей квітневий день горять лише ваші очі і лише від радості, а в душі буде тепло і спокійно!

Посилання на фото звіт: https://rayon.org.ua/rada/25486771/album/564/

Вільнянський РС ГУ ДСН України у Запорізькій області