Вільнянські рятувальники нагадали керівникам навчальних закладів правила пожежної безпеки

Дата: 12.12.2019 08:37

Фото без описуРятувальники Вільнянського району постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо безпеки життєдіяльності. Особливу увагу вогнеборці приділяють навчальним закладам району.

В зв'язку з трагічними подіями, що сталися 4 грудня в будівлі  Одеського коледжу, 11 грудня фахівці Вільнянського районного сектору ДСНС провели позапланову зустріч з директорами шкіл та садочків району.
Керівникам закладів наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки в навчальних закладах. Зокрема, рятувальники нагадали правила користування вогнегасниками, як діяти у випадку виникнення пожежі та як швидко та безпечно проводити евакуацію. Вогнеборці наполягли на суворому контролі директорів за електромережею, протипожежними системами і обладнанням та водопостачанням закладів.
Сподіваємось, що отримані знання допоможуть запобігти виникненню будь-якої надзвичайної ситуації.