Де буде встановлено пам’ятник на честь військовослужбовців, загиблих під час бойових дій на Сході України? Запорошуємо до участі у обговоренні

Дата: 05.03.2020 08:36

Фото без описуФото без опису

На цьому тижні у м.Вільнянську відбулась спільна зустріч представників Вільнянської міської ради, громадської організації «Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)» та членів сімей загиблих військовослужбовців з питання визначення місця встановлення пам’ятника на честь земляків, що загинули під час бойових дій на Сході України.
Пріорітетними були визначені два місця: в сквері на вул.Бочарова (навпроти магазину «Капітал») і на зеленій зоні поруч з будівлею Вільнянської районної державної адміністрації (фото додаються).
Однак, остаточне рішення буде прийнято після загального обговорення. Тому, запрошуємо усіх небайдужих висловити свою думку та надати пропозиції стосовно того,де бути майбутньому пам’ятному знаку.
Пропозиції Ви зможете викласти на сторінках Фейсбуку, або надати, безпосередньо, до виконавчого комітету Вільнянської міської ради.