Дата: 08.04.2020 12:37

З метою зменшення розповсюдження захворюваності на вірус COVID-19 у  Вільнянську   розпочалося  дезінфікування  доріг.
Вільнянською міською радою  з місцевого бюджету виділено   кошти на заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції у місті Вільнянську.
7 та 8 квітня на  вулицях  Вільнянська  провели за кошти міського бюджету обробку дезінфекційним розчином.  Для цього  було залучені  рятувальники  та пожежно-рятувальна техніка Вільнянського РС ДСНС України у Запорізькій області.   Загалом було продезінфіковано близько 29 км дорожнього полотна.
Шановні   мешканці  міста,   прохаємо вас  дотримуватися встановлених правил  для своєї ж безпеки. А саме, залишатися вдома, без потреби не виходити на вулиці, за можливості працювати дистанційно, при найменшому натяку на хворобу – інформувати лікарів, самоізолюватися.