У Запорізькій області 89 хворих на коронавірус

Дата: 14.04.2020 17:03

Фото без описуЗа інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, на сьогодні, 14 квітні у регіоні зареєстровано 89  лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Так наразі випадку виявлені: Запоріжжя – 43 особи;  Мелітополь – 27 осіб;  Бердянськ – 1 особа; Енергодар – 4 особи; Запорізький район – 2 особи; Мелітопольський район – 8 осіб; Новомиколаївський район – 1 особа; Оріхівський район – 1 особа; Пологівський район – 1 особа; Токмацький район – 1 особа.

Госпіталізації підлягала 31 особа. Відтак у в обласній інфекційній лікарні знаходиться  15 осіб, в інфекційній лікарні Мелітополя – 13 осіб, в Пологівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування – 1, в Дніпроруднівській міській лікарні – 1. Амбулаторно лікується 46  хворих на коронавірусну інфекцію.

На сьогодні в області одужало та виписано зі стаціонарів після негативних повторних обстежень на коронавірус методом ПЛР 11 хворих.

Медики наголошують, якщо у Вас симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів Ви перебували у країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зверніться до сімейного лікаря.