Привітання міського голови Мусієнко Н.О.

Дата: 17.04.2020 09:29

Шановні Вільнянці!

Фото без описуЗ нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!   У торжестві Великоднього  вітання «Христос Воскрес!» бажаю,  щоб Ваше життя було чистим,  як Святий Благодатний вогонь,   щедрим,  як запашна Великодня паска,   яскравим,  як  колоритна українська писанка.

Закликаю кожного, підтримати карантинні заходи та проект «Великдень вдома», коли богослужіння можна подивитися у прямій трансляції. Будьмо відповідальними та свідомими, адже кожен з нас може уповільнити поширення вірусу.

Христос Воскрес!   Воістину Воскрес!

З повагою до Вас, Наталя МУСІЄНКО