Міський голова Вільнянська Мусієнко Н.О. поклала квіти до пам'ятного знаку "Прикордонникам усіх поколінь"

Дата: 30.04.2020 11:35

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України, з 2018 року прикордонники відзначають професійне свято 30 квітня. День присвячений подіям кінця квітня 1918 року, коли слов'янська група окремої запорізької дивізії армії УНР під командуванням полковника Володимира Сікевича, звільнивши велику частину Донбасу, вийшла на міжнародно визнаний кордон УНР з Російською Радянською Республікою і Донською республікою.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників державного кордону України, враховуючи внесок прикордонників у боротьбі за незалежність України міський голова Вільнянська Мусієнко Н.О. поклала квіти до пам'ятного знаку "Прикордонникам усіх поколінь" у нашому місті.