Крадіжка у Вільнянську!!!!

Дата: 06.05.2020 08:40

Фото без описуПрийшла весна 2020 року – сприятлива пора для початку робіт з благоустрою рідного міста. Згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Вільнянськ на 2020 рік, в квітні місяці поточного року розпочалося будівництво тротуарів по вулицях міста. Виконавець робіт - ТОВ «Агрошляхбуд».
Поки одні мешканці переймаються благоустроєм міста, то інші шкодять йому.
Знову в нашому місті відбувся факт крадіжки суспільного майна. Під час будівництва тротуарної доріжки по вул. Сироти Миколи у м. Вільнянську 04 травня 2020 року було встановлено поребрики, а вночі 05 травня 2020 року їх було викрадено невідомими особами. Крадіїв не спіймали на «гарячому», але громада обурена черговою крадіжкою, скоєною в південній частині міста.
Ми з вами неодноразово стикаємось з такими крадіжками по місту: викрадення кабелів та люків, металевих огорож, тротуарної плитки, а тепер і поребриків. Що це? Особистий протест? Вияв неповаги до громади? Безвідповідальність та зневага до громадського майна?