Патронат швидка сімейна допомога

Дата: 02.03.2021 10:28

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
        Патронат над дитиною- це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
        Сім'я патронатного вихователя — це сім'я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов'язки патронатного вихователя на професійній основі.

Якщо Ви хочете більше дізнатися про запровадження патронату
                                              ЗВЕРТАЙТЕСЬ:

Вільнянський міський                                                                 м. Вільнянськ
центр соціальних служб                                                             вул. Миру, 2
Вільнянської міської ради                                                           (06143) 4-12-44
      vlnrcsssdm@ukr.net