Про подачу декларації депутатами 7 та 8 скликання

Дата: 04.03.2021 14:09

Згідно з вимогами ч.3 ст.8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції".

Депутати Вільнянської міської ради 8 скликання зобов'язані щороку до 1 квітня подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю. передбачених зазначеним законом.

Депутати Вільнянської міської ради 7 скликання, повноваження яких припинено,  зобов'язані до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата міської ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік  (тип декларації - щорічна декларація, звітний період - 2020 рік).