Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир»

Дата: 10.03.2021 08:45

Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир» триває.  З метою підвищити рівень поінформованості школярів з питань професійної орієнтації, розширити їх знання про світ професій, ознайомити з вимогами роботодавців, допомогти виявити власні професійні інтереси та нахили фахівці Вільнянської районної філії відвідали навчальні заклади з профорієнтаційними заходами для майбутніх випускників.
    На зустрічах  представники служби зайнятості ознайомили школярів із послугами, які надає служба зайнятості для молоді, обговорили умови вибору майбутньої професії, розглянули сучасний ринок праці, презентували робітничі професії.
    Під час заходу хлопці та дівчата розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професії, активізували розуміння особливих характеристик кожної професії.
     Зустрічі пройшли жваво, школярі активно спілкувались, розповідали, які кожен з них має нахили та уподобання щодо майбутнього вибору професії та отримали консультації щодо вибору професії.