Інформаційно-консультаційний семінар для фізичних осіб-підприємців

Дата: 12.03.2021 08:35

11.03.2021 фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ спільно з представником Держпраці провели інформаційно-консультаційний семінар для фізичних осіб-підприємців, які використовують в своїй діяльності найманих працівників.
       Захід відбувся в контексті системної роз’яснювальної  роботи з суб’єктами господарювання, яка націлена на легалізацію зайнятості, детінізацію трудових відносин між найманими працівниками і роботодавцями та загальне дотримання законодавства про працю та зайнятість населення.
     Під час зустрічі роботодавці отримали вичерпну інформацію про актуальні послуги служби зайнятості, вимоги чинного законодавства про працю, порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками та отримали відповіді на питання, які часто виникають під час перевірок, в тому числі, щодо відповідальності за виявлені порушення нормативно-правової бази.