Інформаційний семінар «Легальна зайнятість»

Дата: 12.03.2021 11:41

11.03.2021 фахівці Вільнянській районній філії провели інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість», який систематично проводиться серед безробітних з метою підвищення обізнаності населення та інформування про негативні наслідки неофіційного працевлаштування.
    Завідувач сектору профорієнтації Наталія Прасолова надала інформацію про основні схеми та маніпуляції при працевлаштуванні та ознаки нелегальної зайнятості. Належно неоформлений найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога по безробіттю, а також компенсація тимчасової непрацездатності. Було надано інформацію про методи перевірки сплати страхових внесків роботодавцями до фондів загальнообов’язкового соціально страхування. Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту, головні їх атрибути, переваги та недоліки.