Свято працівників ЖКГ – це свято кожного!

Дата: 19.03.2021 16:29

Свято працівників житлово-комунального господарства  − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім, хто виконує вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міста, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного з нас було комфортним, зручним та безпечним.

Перш за все завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста Вільнянську: він стає більш чистим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій. Представники сфери побутового обслуговування роблять життя вільнянців – комфортнішим. Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, у районному будинку культури відзначили свято концертною програмою. Міський голова Наталя Мусієнко привітала усіх причетних до цього свята та вручила грамоти, подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, забезпечення комфортних умов мешканцям міста та з нагоди свята найкращим працівникам сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Для усіх присутніх співали: Анна Слатвінська, Ірина Чиж, Ніна Кагадєй, Тетяна Охріменко, Анна Півоварова, Маргарита Отюсько, колективи «Вільняночка» та "Каприз". Своїм танком «Ча-ча-ча» порадував усіх танцювальний колектив «Freedom».

Тож висловлюємо щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Бажаємо досягнення нових професійних висот. Хай вашими постійними супутниками будуть міцне здоров’я, добрий настрій, достаток і тепло родинних осель!

Підготувала: Вікторія Верещага