Перспективи розвитку сіл в складі Вільнянської територіальної громади

Дата: 29.03.2021 09:45

25 березня в приміщенні Новогупалівської сільської ради відбулася зустріч, на якій були присутні голова громади - Наталя Мусієнко, староста - Галина Лаврова, фермери та підприємці села Новогупалівка.

Був проведний конструктивний діалог, де обговорювалися важливі проблеми округу. Міський голова наголосила про першочергове завдання - це водозабезпечення сіл Новогупалівки і Козаківське, а також розповіла про перспективи розвитку сіл в складі Вільнянської територіальної громади.

Також підіймалися питання щодо сміттєзвалищ, прибирання кладовищ, переходів через балку та відкриття пам'ятника Шевченку на місці пам'ятника Леніну, тощо. Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері взаєморозуміння та заклала основи майбутньої співпраці. Добре, що на таких зустрічах присутні люди, які небайдужі до розвитку та благоустію села Новогупалівка та громади.