УВАГА! ДОВІДКА ДЛЯ ПРОЇЗДУ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ

Дата: 14.04.2021 10:16

Відповідно до протоколу  позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологячної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.04.2021 № 11 пропонуємо до запровадження зразок Довідки  для проїзду у громадському транспорті  на час дії карантину на території Запорізької області.

Міська влада закликає керівників підприємств, установ, організацій максимально швидко забезпечити довідками працівників, присутність яких на робочому місці є вкрай необхідною, а інших – за можливості перевести на дистанційну роботу.

Для цього керівництву вашого підприємства або установи необхідно завантажити спеціальний бланк, заповнити довідку кожного співробітника і запевнити її печаткою підприємства і підпісом керівника. Цього буде достатньо, щоб житель Вільнянської громади зміг проїхати в громадському транспорті. Нагадаємо, що разом з пропуском потрібно мати при собі документ, що посвідчує особу: паспорт, водійські права, пенсійне посвідчення, військовий квиток або т.п.

ДОВІДКА