Дистанційний захід «Інформаційний вебінар»

Дата: 19.04.2021 13:44

В рамках «Місячника зайнятості жінок», в умовах карантину спеціалісти з профорієнтації застосовують новітні форми зв’язку з безробітними громадянами, залучаючи їх до дистанційних вебінарів за допомогою платформи Zoom.

Під час онлайн - спілкування надається інформація про особливості обслуговування клієнтів служби в період карантинних обмежень, варіанти пошуку роботи, рекрутингові послуги тощо. Ознайомлення слухачів з електронними сервісами Державної служби зайнятості, створення електронного кабінету шукача роботи і користування ним.

Впровадження нової форми дистанційної роботи з безробітними у нинішніх умовах доцільне та корисне. Це заощаджує час працівників і клієнтів, адже дає змогу одночасно надати й отримати необхідну інформацію кільком особам без фізичної присутності в одному приміщенні, береже здоров’я людей.