ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: ВЕЛИКДЕНЬ ОНЛАЙН – ЦЕ ТУРБОТА ПРО БЕЗПЕКУ ОТОЧУЮЧИХ

Дата: 20.04.2021 15:30

На щотижневій пресконференції  голова облдержадміністрації Олександр Старух закликав запоріжців зустріти церковні свята у родинному колі та долучитися до служби завдяки сучасним засобам комунікації.

• Минулого року ми вже дізналися що славити Бога можна не лише в церкві, але й вдома, а приєднатися до таїнства всенощної онлайн допоможуть телебачення або смартфон. Турбота про безпеку оточуючих – це і є відома біблейська заповідь «возлюби ближнього свого». Тому гадаю, що для всіх громадських організацій, релігійних об’єднань, в пріоритеті має бути збереження здоров’я та життя людей, - наголосив Олександр Старух.

Найближчим часом керівництво області зустрінеться з представниками християнських конфесій, щоб разом вирішити, як безпечно провести релігійні свята.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю