Школа лідерів громад 2021!

Дата: 21.04.2021 16:41

Школа лідерів громад – це навчальна програма, створена об'єднувати місцевих лідерів та лідерок з усіх регіонів України, допомагати їм розвивати їхні громади та втілювати зміни надалі. До участі у програмі запрошуються представники та представниці місцевого самоврядування всіх рівнів, голови об'єднаних територіальних громад, місцеві активісти/активістки та волонтери/волонтерки. Тому заохочуємо подаватися Вас та Ваших колег, щоб отримати нові знання та широке коло однодумців з різних регіонів України.

Конкурс на участь у програмі Школи лідерів громад триває з 15 квітня до 10 травня.

Детальна інформація про програму тут (http://www.leaders.usps.org.ua).

Програма здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», завдяки чому участь у Школі лідерів громад є безкоштовною.