A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вільнянська міська громада
Запорізька область, Запорізький район

День охорони праці в Україні у 2021 році

Дата: 28.04.2021 15:27
Кількість переглядів: 566

       

      Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.  У 2021 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».

   У 2021 році Міжнародна організація праці у цей день акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі  присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

    Сьогодні питання охорони праці на підприємстві набуло особливої уваги. Зважаючи на важливість створення безпечних умов праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, а також з метою належної організації і проведення у поточному році Дня охорони праці Фонд соціального страхування України затвердив План заходів з відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

    Зокрема, передбачено участь у розробці та реалізації спеціальних інформаційних заходів для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування  коштів у них; у залученні заінтересованих громадських організацій спілок та інших об’єднань до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі; організації та проведенні на підприємствах конкурсів на безпечне робоче місце, виробничу дільницю (бригаду); наданні роботодавцям та іншим заінтересованим особам інформаційної допомоги щодо організації безпечної роботи працівників під час карантину, не допускаючи при цьому порушень трудового законодавства тощо.

    Окремі пункти Плану заходів акцентовано на формуванні культури праці підростаючого покоління та безпеці неповнолітніх на виробництві. Серед них проведення відкритих уроків, лекцій, брифінгів, семінарів для здобувачів освіти закладів освіти усіх рівнів та інформаційно-роз’яснювальної роботи з суб’єктами господарювання щодо безпеки праці на робочих місцях неповнолітніх у сферах сільського господарства, торгівлі, сфери послуг (служба доставки, автомийки, станції технічного обслуговування тощо), будівництва та промисловості будматеріалів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь