Зробимо наше місто кращим, красивішим, здоровішим!

Дата: 30.04.2021 09:24

Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи з благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити місто чистішим і привабливішим. В умовах карантину зараз не можливо провести загальний захід із залученням комунальних підприємств, містян, тому 29 квітня Вільнянська міська рада своїм невеликим дружнім колективом  зібралася на весняну толоку.

Працівники виконавчого комітету Вільнянської міської ради прибрали територію парку Ювілейного та висадили зелені насадження біля пам'ятнику воїнам – афганцям та на дитячому майданчику “Поляна казок”. Тепер стрункі берізки, декоративний очерет, липи та кущі троянд прикрашають наше місто. До весняної толоки на своїх місцях приєдналися мешканці сіл Любимівка та Новогупалівка.

Спільними зусиллями ми робимо нашу територію чистою, охайною та комфортною. Після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі!

Підготувала: Вікторія Верещага