ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради

Дата: 06.05.2021 15:02

Вільнянська міська рада оголошує конкурс на посаду директора Вільнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради.

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вільнянської міської ради

вул. Бочарова, 11, м. Вільнянськ, Запорізька область, 70002

1. Найменування посади та умови оплати праці:

директор, оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами,  наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зі змінами та умов строкового трудового договору.

1. Кваліфікаційні вимоги:

директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоровя, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

має судимість за вчинення злочину;

позбавлена права обіймати відповідну посаду;

за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі, та строк їх подання:

особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають з 06 травня 2021 року упродовж 20 днів до 25 травня 2021 року (включно) такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

1. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

Документи подавати до юридичного відділу виконавчого комітету Вільнянської міської ради відповідальній особі Дмитру ГАПАНЮКУ за адресою:  вул. Бочарова, 4, м. Вільнянськ, Запорізької області,  70002,        тел. (06143) 4 16 25,

е-mail: vogoso@ukr.net .

Етапи проведення конкурсу:

– прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі (до 25 травня 2021 року включно);

– перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (з 26 травня 2021 року до 01 червня 2021 року включно);

– допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

– ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу (до 08 червня 2021 року);

– проведення конкурсного відбору (09 червня 2021 року);

– визначення переможця конкурсу (10-11 червня 2021 року);

– оприлюднення результатів конкурсу (11 червня 2021 року).

Звертаємо увагу кандидатів, конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» (наказ Міністерства освіти  і науки України від 19 травня 2020 року №654 «Щодо примірного переліку питань»), інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації  державної політики  у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на період до 2029 року,    схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня          2016 року № 988-р.

Форма перевірки знання законодавства - письмове тестування;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (за напрямками: організація діяльності закладу освіти,  фінансово-господарська діяльність закладу освіти, кадрова робота, забезпечення організації освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм, забезпечення функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, забезпечення умов для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю закладу освіти, створення умов для діяльності органів самоврядування закладу освіти, сприяння здоровому способу життя здобувачів освіти та працівників закладу освіти, забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу);

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу  загальної середньої  освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.