Привітання міського голови з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги!

Дата: 08.05.2021 10:32

8–9 травня - День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо тих, хто віддав своє життя заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів та тих, хто в повоєнний час відновлював країну та наше місто.

Дорогі ветерани, колеги, співвітчизники, зі святом Перемоги,  бажаю вам, упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму, якнайбільше радісних, щасливих днів. Нехай ніколи на нашій землі не буде більше воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість! Хай мир і злагода панують на нашій землі! Низький уклін вам за подвиги в роки війни, пам’ять про вас навіки залишиться в серцях багатьох поколінь. Для нас ви завжди будете взірцем самовідданості, хоробрості та любові до своєї землі!

У цей світлий день бажаю вам і вашим родинам процвітання та світлих перспектив вам і вашим дітям!

Бажаю всім мирних років життя, чистого світлого неба і великого людського щастя!

З Днем памяті та примирення!

З Днем Перемоги!

З найкращими побажаннями,