«Хто ти,майбутній олімпієць?» стартувала змаганнями з волейболу

Дата: 17.05.2021 08:56

15 травня в місті Вільнянськ Запорізької області відбулись змагання з волейболу серед юнаків спартакіади «Хто ти, майбутній олімпієць?». В зональних змаганнях взяли участь 6 команд територіальних громад області.

Сильнішими виявились волейболісти Вільнянської територіальної громади (тренер Віталій Гиря). Гідну конкуренцію вільнянцям склали волейболісти Михайлівської територіальної громади ( тренер Віктор Невілько), які в очному протистоянні дали бій майбутнім чемпіонам. Таким чином михайлівці були удостоєні срібних нагород. Третю сходинку посіла команда Акимівської територіальної громади (директор ДЮСШ Володимир Тесля).

Переможця та призерів кубками, медалями та грамотами нагородив заступник міського голови Віктор Плахотя та директор ДЮСШ “Колос” Ігор Пілявський.

Нагадуємо, що це перший з чотирнадцяти видів програми спартакіади, запланований Запорізькою обласною організацію ВФСТ «Колос» на 2021 рік.

Підготувала Вікторія Верещага