СВЯТО ВИШИВАНКИ В КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №6 "ДЗВІНОЧОК” ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2021 15:42

Хрестик за хрестиком на полотні

Дивні лягають узори;

Хрестик за хрестиком –

Так наші дні в щасті проходять і в горі.

Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

20 травня комунальний дошкільний навчальний заклад “Ясла-садок № 6 “Дзвіночок” розцвів розмаїттям вишиванок. Цього дня діти, педагоги, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Відчувався святковий настрій.

Такі масові заходи допомагають вихованцям проявити себе, розпізнати іскорку обдарування, яку потім спільними зусиллями педагоги плекають. Звичайно, всіх хто виступав на святі,  щиро вітали  оплесками. Впевнені, що такі заходи необхідні і вихованцям, і їх наставникам, бо й вони щоразу розкривають у собі нові грані таланту.

Кожного разу переконуємося у талановитості наших вихованців і їх наставників. Адже кожен захід є неповторним, оригінальним, цікавим!

КДНЗ "ЯСЛА-САДОК №6 "ДЗВІНОЧОК ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ