Привітання міського голови з Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 08:12

Вітаю з Днем захисту дітей! Дитинство – це чудова пора, тому нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів. Бажаю зануритися у свято щастя, усмішок і щирої дитячої радості.

Саме усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен постарається зробити життя маленьких мешканців нашої громади кращим і безпечнішим. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії! Бережіть себе, адже сім’я – це головне! Зі святом!

З найкращими побажаннями,

міський голова