ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ УЧНІВ У КЗ «ВІЛЬНЯНСЬКА ДХШ»

Дата: 07.06.2021 16:57

04.06.2021 року у комунальному закладі «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської міської ради відбувся захист дипломних робіт учнів (дистанційно). Так, як підготовка дипломних робіт відбувалась в умовах карантину, усі роботи виконувались самостійно. На дистанційній основі викладачі консультували та допомагали з ідеєю та її перевтіленням у витвір мистецтва. Ідею діти вигадують самі, вирішують на яку тему будуть малювати, обирають техніку, працюють над ескізами. Після певних замальовок викладач може скоригувати роботу учня.

На захисті учні представляють не тільки свою роботу а й ескізи, по яким можна побачити та зрозуміти, як мінялися думки та як ідея ставала ще цікавішою, готують невелику розповідь про свою задумку та творчий процесс. Свої роботи представили 25 випускників. Кожен з них отримав свідоцтво про закінчення навчання у Вільнянській художній школі. Багато хто з дітей вирішив продовжити навчання. Дякуємо всім батькам, які підтримували своїх дітей, та вчителям які дали знання та нові вміння учням!