Заслужена перемога!

Дата: 14.06.2021 16:12

10  ГРАН-ПРІ за рік  колективу "БЕМС" принесла вистава "Нікому не потрібні" у виконанні Марії Рибаченко та Марини Романенко!  Члени жюрі плакали, не стримуючи сліз, а учасники фестивалю після номера підходили, щоб виразити своє захоплення.

Це єдиний колектив, що брав участь у двох номінаціях - театр та хореографія. Як результат- перемога в номінації "краща емоційна хореографія", 2 та 1 місця в “хореографії” ( серед найсильніших хореографічних колективів України, учасників фестивалю),ТРИ  1 ( ПЕРШИХ) місця та ГРАН- ПРІ в театральному жанрі!

Колектив отримав спеціальну відзнаку та грамоту на честь 5 ювілейного року участі у проекті "Зірки 21 сторіччя". Керівники колективу - Світлана Демиденко, Вікторія Кривогуз, Єгор Пилипенко  отримали подяки та фірмові атрибути.  А також колектив має  грошові сертифікати на поїздку в Карпати та Міжнародний фестиваль у місто Дніпро. Тому вітаємо колектив “БЕМС” з черговою перемогою та бажаємо творчих успіхів у фестивалях влітку!