Збори агровиробників

Дата: 22.06.2021 15:52

18 червня відбулися збори агровиробників. Проводились збори ГС “Всеукраїнською аграрною радою”, заснованою у 2014 році. Головою громадської спілки є Андрій Дикун. На зборах розглядалися питання  вирівнювання податкового навантаження, законодавчих ініціатив, які обговорюються в податковому комітеті (ЗП№3131-Д, ставка єдиного податку, НГО),  ліцензій на зберігання пального та блокування податкових накладних,  введення квот на імпорт мінеральних добрив, експорт сільськогосподарської продукції та кооперація, як додатковий засіб для розвитку малого та середнього агробізнесу, підготовка до відкриття ринку землі, поновлення договорів оренди землі/ автоматичне поновлення, оновлений реєстр речових прав з 11.09.2020.), основні моменти відкриття ринку землі з 01.07.2021 року та інші земельні питання.

На зустрічі були присутні керівники сільськогосподарських підприємств, які отримали інформацію законодавчого та інформаційного змісту, мали змогу поставити запитання. Доповіді представників спілки супроводжувалися презентаціями та обговореннями даних питань.