Засідання постійних профільних комісій

Дата: 22.06.2021 16:48

24 червня відбудеться 10 сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання. 22 червня  пройшли засідання постійних профільних комісій Вільнянської міської ради, якими були розглянуті всі питання, які попередньо включені до порядку денного.

Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що будуть розглянуті такі:  про цільову програму розвитку фізичної культури і спорту у Вільнянській міській територіальній громаді на 2021 рік; про затвердження порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади; про встановлення єдиного податку, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, транспортного податку на території Вільнянської міської територіальної громади на 2022 рік. та інші.

Також на сесії буде розглянуто ряд питань по затвердженню технічної документації із землеустрою.

Комісії пройшли у діловому та конструктивному порядку, розглянуті питання винесені на розгляд сесії.

Підготувала: Вікторія Верещага