Інформаційний семінар для безробітних громадян

Дата: 01.07.2021 16:32

01.07.2021 у Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ спільно із соціальним партнером – Вільнянським бюро правової допомоги провели інформаційний семінар для безробітних громадян.

Спеціаліст Вільнянського БПД Вікторія Халімон розповіла про послуги, які надаються в бюро на безкоштовній основі, надала перелік особливо актуальних серед громадян питань та поділилася досвідом їх практичного вирішення.

Провідним фахівцем з профорієнтації Жанною Савченко було надано інформацію про ситуацію, що склалася на локальному ринку праці, про сучасні засоби пошуку роботи, про працевлаштування на наявні вакансії як можливість отримання, зокрема, тимчасової роботи, про професійне навчання як додатковий шанс знайти роботу, про самозайнятість, як один із видів працевлаштування.