Привітання міського голови з Днем Національної поліції!

Дата: 04.07.2021 11:10

Шановні поліцейські

Вільнянського відділення поліції № 2

Запорізького районного управління ГУНП

в Запорізькій області ,

з нагоди Дня Національної поліції України,

прийміть щирі вітання з професійним святом

від усієї Вільнянської громади !

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити Українському народові.

Ваша служба – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у громаді, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день ви протистоїте злочинності задля захисту наших громадян, відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо. Працюйте з честю і гідністю, залишайтесь відданими справі та службовому обов’язку.

За шість років з Дня створення Національної поліції України ви отримали високу оцінку громадян саме завдяки своїй самовіддачі, витримці, мужності та професійному виконанню своїх службових обов’язків.

Впевнена, що ви і надалі з  гордістю нестимете високе  звання українського поліцейського, стоятимете на захисті інтересів  народу. Сердечно бажаю вам успіхів у професійній діяльності, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання Вільнянської громади.

Дякую кожному поліцейському Вільнянщини за сумлінну службу!

Зі святом!

З повагою, міський голова