Турнір з футболу!

Дата: 05.07.2021 08:48

3 липня на малому стадіоні пройшов 2-й обласний турнір з футзалу  серед команд ветеранів спорту на честь тренера, викладача з футболу Олексія Яроша. Він все життя провів у спорті і займався улюбленою справою та виховав не одне покоління футболістів, волейболістів.

Секретар Вільнянської міської ради  Світлана Шраменко відкрила цей урочистий захід разом з директором ДЮСШ «Колос» Ігорем Пілявським. Участь у турнірі прийняли команди Василівки, Вільнянську, Оріхова, Білозірки. Всі команди показали динамічну та захоплюючу гру, гарну підготовку.

Переможцем турніру стала команда Вільнянська. Друге місце дісталося команді з Оріхова, третє – з Василівки. Вітаємо команду переможницю з заслуженою перемогою та бажаємо нових здобутків на спортивній ниві!