«МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЄ КОХАННЯ,  МОЯ ЗЕМЛЯ – МОЄ НАДБАННЯ»

Дата: 05.07.2021 10:50

01 липня 2021 року колективи художньої самодіяльності Вільнянської міської територіальної громади – комунальної установи «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради та Новогупалівського сільського будинку культури-філії взяли участь в обласному огляді колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва, присвячений 25-й річниці прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України.

На огляд завітали почесні гості:

Людмила Абеляшева – начальник відділу культури і  туризму управління  культури і туризму Департаменту культури, туризму,  національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації;

Олена Златова – тимчасово виконуючий обов’язки директора комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради;

Юлія Вовк - провідний методист традиційних жанрів художньої самодіяльності комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради;

Алла Рушинець - провідний методист з організаційної роботи установ культури клубного типу комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Наталя Мусієнко - Вільнянський міський голова, яка привітала усіх присутніх з такою подією, як огляд колективів художньої самодіяльності та побажала гарного виступу,  творчої наснаги та успіхів.

В танцювальній залі була оформлена виставка робіт народних умільців (вишивка, канзаши, прикраси, вишивка бісером, бісероплетіння, поробки (електролампи) із фламірану). Свої роботи представили народні майстрині:  Зоя Шуляк,  Галина Слободчикова, Ніна Румянцева,  Стефанія Чумак, Ірина Кагадєй, Інна Проданчук, Маріанна Тищенко (м. Вільнянськ); Людмила Счаслива  (с. Миролюбівка); Любов Півень (с. Новогупалівка).

В концертній програмі огляду взяли участь колективи художньої самодіяльності комунальної установи «Вільнянський центр культури та дозвілля» Вільнянської міської ради: народний аматорський вокальний колектив «Вільняночка», керівник Ніна Кагадєй, дитячий вокальний ансамбль «Каприз» та молодіжний вокальний ансамбль «Віночок», керівник Тетяна Охріменко, театр «Браво», керівник Тетяна Островська, клуб бально-спортивного танцю «Freedom», керівник Олексій Кочкарьов, танцювальний колектив «FLY», керівник Юлія Дмитренко, вокально-інструментальний ансамбль «Динаміт», керівник Валерій Охріменко та солістка Новогупалівського сільського будинку культури-філії Юлія Кокойло.

Захід пройшов на високому рівні, дякуємо всім за участь та бажаємо нових творчих успіхів.