Назавжди в пам’яті…

Дата: 08.07.2021 13:57

Сьогодні б Володимиру Капралову виповнилося 40 років. Він захищав нашу країну в складі 92-ї окремої механізованої бригади ЗС України у званні солдата. Помер 31 березня 2017 р. від поранення, отриманого в зоні проведення АТО. Похований на Павлівському кладовищі Вільнянська. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Також рішенням виконавчого комітету Вільнянської міської ради від 14 вересня 2017 року № 106 було присвоєне звання «Почесний громадянин міста Вільнянська» (посмертно).

8 липня міський голова Наталя Мусієнко разом з секретарем міської ради Світланою Шраменко поклали квіти на могилу героя, який загинув в зоні АТО чотири роки тому та біля пам’ятної дошки гімназії “Світоч”.

Спочивай з миром, Володимире!

Пам’ятаймо тих, хто віддав життя за Україну!