Благоустрій Вільнянської міської територіальної громади

Дата: 13.07.2021 17:21

У весняно-літній сезон проводяться постійні покоси трави,  щоб попередити розповсюдження карантинних рослин та шкідників, що призводить до непривабливого естетичного вигляду прибудинкових територій та  благоустрою громади.

Відповідно до «Правил благоустрою території міста Вільнянську», затверджених  рішенням  Вільнянської  міської  ради від 26.05.2011р № 8 у всіх округах Вільнянської міської територіальної громади нині активно триває прибирання територій від першої весняної трави й посьогодні. Силами громади вже встигли покосити траву вчетверте. Територія, на якій ліквідували траву, становить 57,64 га громади.

Проведені закупівлі на “Послуги з ліквідації самосійних дерев та порослі на території парків міста Вільнянськ”. Переміг претендент ФОП “Воротнік О.О.”, який на даний час проводить покос трави не лише парків, а й усієї території міста. До покосу задіяний трактор КП “Вільнянський міськкомунгосп” та 4 мотокоси.

Покоси будуть здійснювати за необхідністю й триватимуть вони до кінця весняно-літнього сезону (до середини вересня).

Підготувала Вікторія Верещага