Комісії працюють

Дата: 23.07.2021 11:48

29 липня відбудеться 12 сесія Вільнянської міської ради восьмого скликання. 22 липня пройшли засідання постійних профільних комісій Вільнянської міської ради, якими були розглянуті всі питання, які попередньо включені до порядку денного.

Депутати розглянули підготовлені до сесії документи, внесли свої пропозиції та зауваження до даних питань. З основних питань, що будуть розглянуті такі:  про премію Вільнянської міської ради обдарованій молоді, про безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вільнянського району до комунальної власності Вільнянської міської територіальної громади окремого індивідуального визначеного майна, про затвердження звіту про виконання бюджету Вільнянської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року та інші.

Також на сесії буде розглянуто ряд питань по затвердженню технічної документації із землеустрою та внесені зміни до Програм:  соціально-економічного та культурного розвитку Вільнянської міської територіальної громади на 2021; розвитку освіти Вільнянської міської ради на 2021 - 2022 роки.

Комісії пройшли у діловому та конструктивному порядку, розглянуті питання винесені на розгляд сесії.

Підготувала: Вікторія Верещага