Інформаційна кампанія "Працюй безпечно"

Дата: 03.08.2021 10:42

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії «ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО» Вільнянською районною філію Запорізького ОЦЗ 02.08.2021 проведено засідання за «Круглим столом», де разом з соціальними партнерами: Іриною Шакіною – начальником відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Вільнянської міської ради, Андрієм Хмарою – директором міського центру соціальних служб Вільнянської міської ради розглядалися наступні питання:

• Вплив факторів, чинників та агентів соціалізації на потрапляння у ситуацію торгівлі людьми;

• Порушення механізмів соціалізації, постраждалих від торгівлі людьми;

• Потреби та особливості реабілітаційної роботи з постраждалими від торгівлі людьми, на різних етапах соціалізації;

• Впровадження механізмів перенаправлення жертв торгівлі людьми; шляхи та методі взаємодії державних і громадських організацій у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми;

• Організація ефективної профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми тощо.

Кожен учасник заходу надав інформацію про послуги, які надаються їхніми організаціями і установами та відповіли на питання, які виникли в учасників заходу.